Dlaczego my ?

KOLEGIUM JĘZYKOWE EUROMA to dynamicznie rozwijająca się placówka edukacyjna w Krakowie.

Naszym celem jest oferowanie kursów językowych, szkoleń i tłumaczeń o najwyższej jakości.

Prowadzimy kursy dostosowane do potrzeb konkretnych grup klientów. Program kursu rozwija wszystkie sprawności językowe - mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie oraz praktyczne aspekty języka przydatne w życiu codziennym.

Nasi słuchacze mają silną motywację do nauki, ponieważ rozumieją, że w dzisiejszych czasach znajomość języka nie jest już dodatkową umiejętnością, ale stanowi fundament funkcjonowania we współczesnym społeczeństwie.

W naszej ofercie mamy:

• kursy indywidualne oraz grupy tzw. VIP (w grupach od 2 do 3 osób)
  • kursy grupowe (w grupach od 4 do 8 osób)
  • kursy branżowe dla firm

Nauczamy zarówno dzieci (od 3 roku życia), młodzież, jak i osoby dorosłe.

To Ty sam decydujesz, który kurs będzie dla Ciebie najlepszy!

Proponujemy naukę na różnych poziomach zaawansowania, dostosowanych do potrzeb i oczekiwań naszych słuchaczy. Mało liczebne grupy sprawiają, że uczniowie czują się pewnie i swobodnie, a lektorzy mogą poświęcić im więcej uwagi i zaoferować indywidualne podejście.

Nasi lektorzy mają najwyższe kwalifikacje językowe, doświadczenie w nauczaniu języka oraz niezbędny w pracy entuzjazm. Polscy lektorzy to absolwenci filologii. Współpracujemy również z native speakerami posiadającymi wykształcenie wyższe i przygotowanie metodyczne.

adminO nas